o. Placyd Jacek Górka

o. Placyd Jacek Górka
Urodzony:
1970-12-23
Miejsce urodzenia:

Katowice-Janów
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
05 października
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
1999-05-01
Miejsce:
Funkcje:
misjonarz w Tanzanii, wikariusz parafialny, wykładowca salwatoriańskiego Uniwersytetu w Morogoro