o. Zacheusz Mariusz Dulniok

o. Zacheusz  Mariusz Dulniok
Urodzony:
1971-05-19
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
23 sierpnia
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1997-10-05
Prezbiterat:
2000-07-01
Miejsce:
Funkcje:
ekonom domu oraz ekonom lokalny na Cyprze, proboszcz parafii św. Krzyża w Nikozji oraz św. Elżbiety Węgierskiej w Kyreni. Misjonarz.