o. Sykstus Kazimierz Gajda

o. Sykstus Kazimierz Gajda
Urodzony:
1949-04-16
Miejsce urodzenia:

Głowno, pow. Zgierz
woj. łódzkie, diec. łowicka

Data imienin:
07 sierpnia
Nowicjat:
1976-09-05
Pierwsza profesja:
1977-09-04
Profesja wieczysta:
1981-02-22
Prezbiterat:
1983-03-30
Miejsce:
Funkcje:
proboszcz, misjonarz w Boliwii