o. Kanizy Łukasz Kąkol

o. Kanizy Łukasz Kąkol
Urodzony:
1983-11-29
Miejsce urodzenia:

Siemianowice Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
21 grudnia
Nowicjat:
2010-08-27
Pierwsza profesja:
2011-08-27
Profesja wieczysta:
2014-10-04
Diakonat:
2015-04-11
Prezbiterat:
2016-04-02
Miejsce:
Funkcje:
wikariusz domu, wikariusz parafialny, katecheta, sekretarz Fundacji