o. Cezary Jan Domagała

o. Cezary  Jan Domagała
Urodzony:
1955-08-12
Miejsce urodzenia:

Katowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
28 grudnia
Nowicjat:
1976-09-05
Pierwsza profesja:
1977-09-04
Profesja wieczysta:
1980-12-25
Prezbiterat:
1983-03-30
Miejsce:
Funkcje:
Obecnie w Klasztorze w Katowicach-Panewnikach. Po 34 latach pracy w Boliwii wrócił do Katowic.